Chcete stavět?

Ateliér k světu

Jakub Mareš, Jan Ret,
Ivana Drncová, Nikola Bindzar,
Alex Chemisava, Jan Strecker,
Petra Lálová, Matěj Smola,
Zuzana Grossová, Lucie Chmelíková,
Kristýna Benetka
 

Kdo nám pomáhá:

Filip Rašek, Alžběta Vachelová, Josef Váně,
Markéta Holotová
 
Spolupracující profesanti:
 
Zdeněk Kovařík, Hana Petrmichlová, Vítězslav Calta,
Jindřiška Hüttnerová, Tomáš Fuchman, Iveta Vlčková,
Petr Burian, Hana Kubíková, Josef Holub
Veronika Šoulová, Kristýna Turková a další

Vlastní bydlení se většinou staví jednou na celých život. Je zhmotněním niterných přání a lidé o něm sní ještě dlouho před tím, než jeho obrysy poprvé uvidí v jednoduché skice. Bydlení bývá největší investicí, proto se vždy vyplatí zvážit, na co Vaše finance půjdou. Návrh na míru od architekta je sice cesta zpočátku dražší, ale v průběhu se Vám investice zhnodnotí. Jedině individuální řešení dokáže splnit všechna Vaše specifická přání a požadavky a zároveň reflektovat Vás i situaci na pozemku a okolí.

Prvotní myšlenka na nové bydlení odstartuje dlouhý proces, do kterého vstupuje řada aktérů - specialistů. Vaším hlavním partnerem a průvodcem je architekt, který s Vámi bude řešit celkovou podobu domu a pomůže Vám ji udržet až ke zdárné realizaci. Ve fázi konzultace a dále pak ve fázi zpracování výkresové dokumentace vstupuje do procestu hlavní projektant, který je Vaší druhou odbornou oporou a zárukou kvalitního technického návrhu a provedení stavby.

Pro nalazení odpovědí na Vaše otázky ohledně cesty za lepším bydlením slouží tato brožura. Pro jakékoliv další dotazy nás neváhejte kontaktovat.

Telefon: +420 603 300 580, E-mail: atelier(at)ksvetu.cz

Ateliér k světu.